LISTY DLA ZIEMI

opiekun akcji: mgr Dorota Bogucka

CZYSTE POWIETRZE - ZDROWY CZŁOWIEK

W trosce o nasze środowisko i nasz dom jako szkoła przystępujemy do ogólnopolskiej akcji LISTY DLA ZIEMI. Fundacja ARKA ogłasza akcję "Listy dla Ziemi", która odbędzie się w dniach 15-30 kwietnia 2014r. Celem akcji jest rozbudzenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i dorosłych. Tematem programu jest palenie śmieci w piecach domowych oraz problematyka niskiej emisji. W kwietniu na zajęciach w szkole uczniowei będą pisac listy, w któreych nakłonia dorosłych do proekologicznych dziełań. Po napisaniu listów dzieci przekażą je rodzicom, dziadkom i wspólnie z nimi zrealizuja zadeklarowane działania w swoim domu lub w najblizszej okolicy. W czasie realizacji postanowiec można będzie robic zdjęcia, czy tez napisac z tych działań realację. Następnie rodziny przeslą te relacje, i będa one prezentowane na Facebooku - www.facebook.com/listydlaziemi. Odbędzie się również ogólnopolski konkurs na najpiękniejszy List dla Ziemi. Szczegółowe informacje na portalu www.listydlaziemi.pl RAZEM DZIAŁAJMY NA RZECZ CZYSTEGO POWIATRZA. ZIEMIA POTRZEBUJE NASZEJ OPIEKI!