Gwiazdka dla zwierzaka

Coroczna pomoc schronisku dla zwierząt

opiekun akcji: mgr Joanna Paluch

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

to akcja zorganizowana przez Schronisko dla Zwierząt w Krakowie.

Celem akcji jest poprawienie bytu bezdomnym zwierzętom. Szczegóły akcji dostępne na stronie schroniska:

Nasza szkoła zaangażowała się w tę  akcję.

Zbiórka ma charakter akcyjny, charytatywny i trwa od października do grudnia.

Zapraszam wszystkich do pomocy.

Co zbieramy:

- Puszki z karmą dla kota

- Puszki z karmą dla psa

- Karmy suche dla psa i kota

- posłania (mogą być używane koce, narzuty, jaśki, materace)

- miski, koszyki, obroże, smycze.

Podsumowanie naszych zbiórek:

W roku szkolnym 2019/2020 zebraliśmy 180 kg karmy oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Wiele posłań zostało w tym roku zawiezionych do Przytuliska Psie Pole w Racławicach.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca.

Podziękowania dla Pana T. Jędrasa (taty Filipa z klasy 7a) za transport darów do schroniska..

W roku szkolnym 2018/2019 zebraliśmy 161 kg karmy oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Wiele posłań zostało w tym roku zawiezionych do Przytuliska w Łętkowicach.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca.

Podziękowania dla Państwa Nowaków (rodziców Krzysztofa z klasy 6b) za transport darów do Łętkowic..

W roku szkolnym 2017/2018 zebraliśmy 148 kg karmy oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca.

Podziękowania dla rodziców z klasy 5b  za transport darów do Krakowa.

W roku szkolnym 2016/2017 zebraliśmy 150 kg karmy oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca.

Podziękowania dla Państwa Włodarskich (rodziców Natalii z klasy 4b) za transport darów do Krakowa.

W roku szkolnym 2015/2016 zebraliśmy 161 kg karmy oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Wiele posłań zostało w tym roku zawiezionych do Przytuliska w Łętkowicach.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca.

Podziękowania dla Państwa Włodarskich (rodziców Ali z klasy 6e) za transport darów do Krakowa.

W roku szkolnym 2014/2015 zebraliśmy prawie 216 kg i wiele posłań oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca oraz  3 miejsce w konkursie na pomoc zwierzętom.

Podziękowania dla Pana Pawła Gajdy za transport darów do Krakowa.

_______________________________________________________________________

W roku szkolnym 2013/2014 zebraliśmy prawie 250 kg i wiele posłań oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Podziękowania dla Państwa Włodarskich rodziców Ali z klasy 4e  za transport darów do Krakowa.

W roku szkolnym 2012/2013 zebraliśmy prawie 300 kg i wiele posłań oraz przysmaki i miski dla zwierząt.

Podziękowania dla Pana S. Margula za transport darów do Krakowa.

W roku szkolnym 2011/2012 zebraliśmy 366 kg i 53 posłania, przysmaki i miski dla zwierząt.

Podziękowania dla Pana W. Patoły za transport darów do Krakowa.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym  20102011 zebraliśmy 400 kg karmy, 120 posłań, przysmaki i miski dla zwierząt.

Szkoła uzyskała Certyfikat Dobrego Serca

Podziękowania dla Pana W. Patoły za transport darów do Krakowa.

Rok 2013/2014 podsumowanie

Rok 2012/2013 podsumowanie

Rok 2011/2012 podsumowanie

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE POWYŻEJ 400 UCZNIÓW

I miejsce: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162, ul. Stojałowskiego 31, Kraków 30-611, suma punktów: 3364,80

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Strzelców 5A, Kraków 31-422, suma punktów: 2481,60

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. T. Kosciuszki 15, Proszowice 32-100, suma punktów: 2302,75

odbiór nagród i certyfikatu

z wizytą w schronisku w Krakowie

JAK MOGĄ POMÓC SCHRONISKU DOROŚLI PRACUJĄCY?

Wesprzeć mogą podatnicy składający zeznania podatkowe PIT: 28, 36, 36L, 37, 38, 39.

Podczas rozliczania PIT-ów za 2011 rok:
wpisać nr KRS 00000 44704
oraz CEL SZCZEGÓŁOWY: 1 % dla Schroniska dla Zwierząt w Krakowie.