Nawigacja

Duża świetlica Mała świetlica Dokumentacja

Świetlica

Mała świetlica

 

wychowawcy:  pani Ilona Zych

 

2017/2018

 

_____________________________________________________________________________________

2016/2017

Andrzejki

Organizacją i koordynacją działań związanych z andrzejkami zajmowała się mgr Lidia Zawartka - wychowawczyni świetlicy. To dzięki jej staraniom oraz bardzo dobrej współpracy z rodzicami udało się zgromadzić smakołyki na wspólny stół. Oprócz słodyczy Rodzice przynieśli do Małej i Dużej Świetlicy również serwetki, talerzyki i kubeczki plastykowe.

Rodzicom należą się w tym miejscu wyrazy szczerego uznania i podziękowania za trud włożony w organizację tego dnia.

Wiemy bowiem, że niektóre Mamy nocą piekły pyszne mufinki lub wspaniałe ciasta. Nauczycielki - wychowawczynie Dużej i Małej Świetlicy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym Rodzicom. 

 

 

______________________________________________________________________________________

W ramach pobytu w świetlicy szkolnej uczniowie oddziałów „0” i „1” pod opieką mgr Agnieszki Komendy uczestniczą w zajęciach innowacji pedagogicznej z zakresu arteterapii. Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności porozumiewania się, lepsze poznanie oraz zaakceptowanie siebie i innych. Zajęcia uczą akceptacji i odreagowywania własnych emocji. W zajęciach wykorzystywane są następujące formy arteterapii: muzykoterapia, teatroterapia, biblioterapia. Elementy arteterapii wykorzystywane są również na zajęciach rewalidacji indywidualnej z uczniami oddziału 5a.

Agnieszka Komenda 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Proszowicach
    32-100 Proszowice ul. Kościuszki 15

    www.sp1.proszowice.pl
    https://szkola1.edupage.org/
  • tel:012 386-16-40

    Fax: 012 386 00 80