Nawigacja

E-twinning

Projekt 7

 

 ‘CULTURAL CHRISTMAS CARDS EXCHANGE’

p. M. Czernik

VII projekt e-twinning- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 w Proszowicach rozpoczęła właśnie realizację kolejnego już 7-go projektu e-twinning. Tym razem jest to PROJEKT ‘CULTURAL CHRISTMAS CARDS EXCHANGE’ przygotowywany w partnerstwie ze SZKOŁAMI z WIELKIEJ BRYTANII, BELGII, GRECJI, LITWY, RUMUNII, BUŁGARII, CYPRU, WŁOCH, TURCJI I POLSKI. W sumie w ramach projektu współpracuje 18 szkół z wymienionych państw.

 

Podczas realizacji projektu szkoły partnerskie mają za zadanie przedstawić uczniów, którzy uczestniczą w projekcie oraz dokonać autoprezentacji własnej szkoły a w końcowym etapie przygotować kartki świąteczne w języku angielskim i wysłać je do innych szkół partnerskich. Celem projektu jest nawiązanie współpracy międzynarodowej z innymi szkołami „podróż zagraniczna bez opuszczania miejsca zamieszkania”.

 

Koordynatorem tego projektu będzie p. Monika Czernik, która przy współpracy z p. wicedyrektor Joanną Kostecką będą czuwać nad realizacją poszczególnych zadań na danym etapie. Uczestnikami projektu będą KLASY I e oraz grupa średniozaawansowana VI a i VI b.

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Proszowicach
    32-100 Proszowice ul. Kościuszki 15

    www.sp1.proszowice.pl
    https://szkola1.edupage.org/
  • tel:012 386-16-40

    Fax: 012 386 00 80